Mamų pasaulis

Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2017-02-03

Trys eteriniai aliejai, kuriuos pasirinkau žiemos metu siaučiant virusams ir ligoms.

 

  Kai  šiuo metu siaučia gripai, virusai, aplink vien sluoguojančios nosys ir kosinčios gerklės, mūsų namuose karaliauja trys eteriniai aliejai. Visi išbandyti, pasiteisinę ir pamėgti. Kartais tikrai reikia vos kelių natūralių priemonių, kad bent šiek tiek pavyktų apsisaugoti nuo žiemos metu nuolat siaučiančių ligų.

 

 Arbatmedžio eterinis aliejus. Šis aliejus vienas pirmųjų atsiradusių mūsų namuose. Kaskart kai jaučiu, kad peršalau, kad imunitetas silpsta, tiesiog prieš naktį įtrinu pėdas šiuo aliejumi, užsimaunu vilnones kojines ir keliauju šiltai į lovą pailsėti. Lygiai taip pat ir Adelei! Vienai pėdutei vienas lašas aliejaus. Tikrai suveikia, ypatingai tuomet, kai jau nori atsirasti sloga. Dar esu gaminusi ir slogos bei kosulio baubuką su baziniu alyvuogių aliejumi, tepdavau nosytės vidų. Taip pat jis puikiai tinka gryninti orui namuose, galima įlašinti kelis lašus aliejaus į vandenį su žiupsneliu druskos ar ant vatos kempinėlės ir padėti šiltesnėje vietoje. Žinoma, galima naudoti ir garintuvą.

 

 
 Mikrobų mušyklė. Pernai Adelė gavo dovanų ir nieko nelaukusi išbandžiau – puikiai tinka visai šeimai. Šią mušyklę sudaro mirtų, arbatmedžių, čiobrelių linalolio cht., frankincenso spindulinių eukaliptų sinerginis ekologiškų eterinių aliejų mišinys. Ir naudoju ją keliais būdais! Pirmasis, einant į aplinką, kurioje daug žmonių, tiesiog užlašinu sau, vyrui ir Adelei po mažą lašiuką ant šaliko ar drabužio krašto. Tikrai netepa, kvapas nėra erzinantys. Antrasis būdas – kelis lašus eterinio aliejaus mišinio įlašinu į purškyklę su vandeniu bei žiupsniu druskos ir gerai išvėdinus namus tiesiog išpurškiu, kaip bet kokiu kitu antibakteriniu oro gaivikliu. Kvapas ilgai nesilaiko, vos kelias minutes. Ir trečiasis – kelis lašus įlašinu į indelį su vandeniu su druska (ar ant vatos tamponėlio) ir padedu svetainėje ar miegamajame ant radiatoriaus.

 


 Eukaliptų eterinis aliejus. Apie šį aliejų sužinojau dar vasarą apsilankiusi paskaitoje, kurioje buvo pasakojama eterinių aliejų nauda. Ir man patiko tai, ką išgirdau! Pasirodo, jis yra vienas stipriausių antivirusinių aliejų, puikiai naikinantis įvairius virusus, kurių namuose tikrai netrūksta, ypatingai, kartu gyvenant ir šuniui. Tad visada plaudama grindis į vandenį įlašinu ir kelis lašus eukaliptų eterinio aliejaus. Vos tiek, kad virusų sumažėtų. Tiesa, šis eterinis aliejus yra gan stipraus kvapo, todėl jo padauginti nereikėtų.

 

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK

 

 

 

 

Naujausi straipsniai