Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2014-03-21

Labai labai paprasta idėja, kai norisi įrankius paserviruoti šiek tiek kitaip: vos kelios minutės :)

                                                                                       

  Kai laiko nėra daug, o norisi stalą papuošti vienu kitu nekasdienišku akcentu, pats metas traukti servetėles ir jas sulankstyti taip, kad kuo puikiausiai įsitaisytų įrankiai. Čia toks vos kelių minučių reikalas, tad taip įrankius drąsiai galima serviruoti net ir kasdieną, pietums ar vakarienei, juk dažniausiai tos jaukiausios akimirkos su šeima ir būna susirinkus pa-val-gy-ti. Na, bent jau mūsų šeimoje visada taip. Prie skaniausių valgių prasideda visos įdomiausios šnekos :)

 

 

1 būdas - kai įrankiai trys

 

 


KAIP TAI ĮGYVENDINTI:


1.Pasiruoškite servetėles. Iš esmės, jos jau būna tinkamai sulankstytos ir tereikia atlenkti kampučius, tačiau rašau viską nuo pradžių :)
2.Pirmiausia, išlankstytą servetėlę perlenkite pepus, tada dar kartelį perpus.
3.Apsukite servetėlę taip, kad apačioje būtų viskas uždara, o viršuje laisvi servetėles sluoksniai. Kiekvieną iš tų sluoksnių atlenkite atgal, t.y. pats pirmasis sluoksnis lenkiasi perpus iki pat galo, antrasis kiek mažiau nei perpus, trečiasis dar mažiau.
4.Iš dešinės pusės labai nedidelę dalį servetėlės perlenkite atgal, kad dešinys šonas taip pat būtų uždaras. Į servetėlės tarpelius galite dėti įrankius ir taip paruoštas servetėles padėlioti ant stalo ar kiekvienos lėkštės.

 

 

 

2 būdas - kai įrankiai du

 

 

 

KAIP TAI ĮGYVENDINTI:

 

  Iš esmės, visas principas toks pats, kaip ir servetėlė trims įrankiams, tiesiog reikia ne trijų tarpelių, o jau tik dviejų :)

 

 

       Skanių pietų ar vakarienės prie šiek tiek kitaip paserviruoto stalo! :)

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK