Apie mane

    Man ypatingai tinka posakis „niekada nesakyk niekada“. Tikrai taip... Kai mama mokė sukiotis virtuvėje, garsiai rėkiau, kad  tikrai iš manęs nepadarys geriausios puodų ir keptuvių draugės, kai močiutė mokė megzti, siūti, dar garsiau šaukiau, kad šito man daryti neteks, rankdarbių nemėgstu ir nejaučiu jiems jokios simpatijos! Kai saulėtomis vasaromis su sesute tekdavo bent truputį tėvams padėti sode, darže, taip pat pasipiktusi bambėdavau, kad daržas nereikalingas, pilnas turgus raudoniausių pomidorų, saldžiausių uogų ir kitų gėrybių... Kai mama sugebėdavo seną, nereikalingą daiktą prikelti naujam gyvenimui, irgi nesuprasdavau, kam to reikia, kai lengvai jį galima pakeisti nauju! Tačiau, visiška tiesa, kad niekada negalima sakyti to stebuklingo žodelio “niekada”. Ir pati nepastebėjau, kai maisto gaminimas tapo ne rutina, o tikru tikriausiu dvasiniu poilsiu, kai namie sparčiai padaugėjo kulinarinių knygų, kai taip gera grįžti namo ir prisiliesti prie žemės, pačiai užauginti natūralias, ekologiškas daržoves ir jausti jų tikrą skonį, aromatą. Nepastebėjau ir kaip organizuodama mūsų vestuves, visiškai pasinėriau į rankdarbius, smulkmenas ir pajaučiau, kaip gera yra kurti, eksperimentuoti...! :)        
   Dabar galiu drąsiai prisipažinti, taip, man labai patinka paskęsti prieskonių ir įvairiausių kvapų debesyse, kurie sklinda iš mano nedidukės virtuvės, esu laiminga, galėdama iš visos širdies eksperimentuoti, svajoti ir bandyti įgyvendinti mažus dalykus, kurie kartais ima ir virsta tikrais stebuklais, galinčiais, tikiuosi, priversti nusišypsoti ir Jus! :) Rašydama šį tinklaraštį dažnai galvoju apie mielus ir šiltus žmones, kuriems taip pat patinka gaminti, dekoruoti, organizuoti ir tiesiogine žodžio prasme „švęsti gyvenimą“ kiekvieną dieną! Tikiuosi, kad cukrinis avinėlis taps ne tik Jūsų geru draugu, puikių idėjų šaltiniu, tačiau ir poilsio vieta :)

 

 

Šilčiausi linkėjimai,

B.

          

       Dalį produktų pateikia imonės bei gamintojai, kuriuos atsakingai išbandau, susipažįstu ir rekomenduoju Jums. Esu sąžininga prieš savo skaitytojus ir dalinuosi bei rekomenduoju tik tai, kas man patinka, kuo nuoširdžiai tikiu.

      

Apie mane

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK