Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2019-08-11

Tai labai paslaptinga vieta, kurioje sutiksite pasakų nykštukus, fėjas bei raganas.

 

 Kai kelionių nuotykiai pasiekia Latviją, kas jau kas, bet Tervetės nuotykių parkas tikrai negali likti neaplankytas. Tai viena draugiškiausių vietų šeimoms, kurioje sutiksite ne tik miško gyvūnus ir pasakų fėjas, nykštukus ir raganas, bet ir pasivaikščiosite jaukiais miško takeliais, aplankysite sumažintą nykštukų miestelį, padūksite atrakcionų aikštelėje ar surengsite skanią iškylą pušų apsuptyje. Tai vieta, kurioje tikrai nebus kada nuobodžiauti, nes apeiti visą parką prireiks ne vienos ir ne dviejų valandų. Bet! Jei nesatę nusiteikę ilgiems pasivaikščiojimams, vos atvykę keliaukite į Nykštukų mišką, mums jis paliko didžiausią įspūdį - tiek daug sumažintų namelių vienoje vietoje, tik daug mistikos ir tiek daug netikėtų atradimų vaikams!

 


 Ką rasite šiame parke? Mažuosius parko lankytojus tikrai sužavės Pasakų miškas, atrakcionų aikštelė ir Nykštukų miškas. Nykštukų miške atrasite daug mažų namelių, taip pat netoliese jau yra įsikūręs ir visas nykštukų miestelis. Pasakų miške galima susitikti ne tik medinėmis skulptūromis atgimusius rašytojos Anos Brigaderės pjesių veikėjus – Nykštuką ir Lutausį,  Miško karalių ir jo dvarą,  Anelę su draugėmis, taip pat "gyvus" pasakų veikėjus: girios nykštukus, Šilo raganaitę, Princesę ir šykštuolį.  Čia atrasite net raganos namelį ant vištos kojelės! Patikėkite, vaikams tai nepamirštami atradimai. Jei pavargsta kojos, galima pavažiuoti su Pasakų garvežiuku. Taip pat parke atrasite atrakcionų aikštelę, kurioje smagu tiek vaikams, tiek suaugusiems. Užlipę į vieną didžiausių medinių apžvalgos bokštų Latvijoje galėsite pasigrožėti atsiveriančiais gamtos vaizdais, o išalkus tikrai atrasite ne vieną paruoštą vietą jaukioms šeimoms iškyloms. Neįsidėjote maisto? Nieko tokio! Parke yra net kelios kavinės, taip pat visai šalia Nykštukų miško yra įsikūrusi skanių kepinių parduotuvėlė.

 


 Ar grįžtume dar kartą? Tikrai taip!
 Kaina: suaugusiesiems – 5.50 €,  moksleiviams, studentams, pensininkams – 4.00 €, šeimos bilietas - 14.00 € (2 suaugę + 1-5 vaikai nuo 7 iki 18 metų amžiaus), ikimokyklinio amžiaus vaikams – nemokamas bilietas. Pasakų siauruko kaina 1.50 €.

 

 


 Darbo laikas: parkas dirba kasdien nuo 9 val. iki 19 val.

 Kur jį atrasti: Tērvete rajonas, Tērvete apylinkė, Tērvete.
 Tervetės parkas internete:
www.mammadaba.lv