Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2018-07-27

Nepaprastai paprasta idėja, kaip nustebinti mylimą žmogų.

 

  Nors mes su vyru jau daugelį metų mieliau renkamės keliones ir įspūdžius, kuriuos galime patirti kartu, tačiau 30 – ies metų proga nutariau šiek tiek kitaip pradėti jo gimtadieninį rytą. Kiek metų, tiek dovanų! 30 dovanų vos pabudus. Idėja, kuri tikrai priverčia pasukti galvą išrenkant ne vieną, o visą krūvą didelių bei mažų dovanų ir, žinoma, tikrai labai pradžiugina bei nustebina jubiliatą.

 


 Pirmosios 10 dovanų buvo skirtos šventiniam rytui – spalvoti balionai, balionai skaičiai, žvakutės, girlianda, šventinės kepurėlės, liežuvėliai, konfeti, atvirukas, torto puošmena ir, žinoma, tortas, kurį visi trys skanavo lovoje prieš išpakuojant likusią krūvą dovanų. Beje, pakuojant vieną po kitos šventinę atributiką kartu pūtėme balionus, kabinome girliandas, puošėmės kepurėlėmis ir taip kartu besijuokdami kūrėme šventinį rytą.
 Dar 10 dovanų buvo praktiškos, tokios, kurių reikėjo, norėjo, bet vis nenusipirkdavo, nes vaikščioti po parduotuves per daug rimtas reikalas.
 Likusios dovanos buvo labai skanios ir labai valgomos, tokios, kurios tinka artėjančiam vakarui – įvairūs delikatesiniai užkandžiai ir, žinoma, dar neragautas alus.

 


 Viena man labiausiai patikusių dovanų - kartu su Adele gaminti mūsų basų kojų antspaudai JO batų anstpauduose. Herojus juk jis, o kartais pavaikščioti su herojaus batais net labai smagu!

 

Su gimimo diena, tėti!

 

 

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK

 

 

 

 

Populiariausi straipsniai