Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2015-11-27

Paprastos, bet efektingos idėjos, kaip Kalėdiniui stalui suteikti naujų akcentų.

 

  Šventinis šurmulys visada malonus! Ir visai nesvarbu, kad netikėtai užpuola ilgas pirkinių maratonas, varginanti namų ruoša ar ne visuomet sėkmingas kulinarinių gebėjimų pademonstravimas. Bet aplinkui tvyranti nuotaika, skambūs muzikos garsai, šviesios gatvės ir parkai, į namus susirinkusi visa šeima ir pačių rankomis puošti namai sukuria tą stebuklingą emociją, kurios nesinori paleisti ne tik tas kelias šventines dienas, bet ir ištisus metus! O belaukiant švenčių dar labai smagu pasivaikščioti po mišką, prisirinkti gerą saują kankorėžių, kurie puikiai tinka šventinio stalo dekoravimui, tiksliau, žaismingoms vardo ar palinkėjimų kortelėms. Arba rozmarinai, jie taip pat suteikia šventiškumo ir virsta stilinga detale!

 


KAIP TAI ĮGYVENDINTI:


•Pirmiausia, priemonės: kankorėžiai, kaspinėliai arba virvelės, balti dažai, blizgučiai, rozmarino šakelės, mediniai segtukai, pasirinktos spalvos popierius, rašiklis.
•Jei nutarėte vardo ar palinkėjimų korteles dekoruoti kankorėžiais, tiesiog improvizuokite! Kankorėžius galite nudažyti baltos spalvos dažais, papuoškite blizgučiais ar kaspinėliais, pridėkite vardo ar palinkėjimų korteles. Paruoštus kankorėžius galite dėti ant lėkštės, taurės, po taure ar tiesiog ant stalo. Taip pat sužaiskite ir su rozmarinais, mediniais segtukais prisegdami prie servetėlių ar tiesiog padėdami ant lėkštės.

 

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK