Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2019-02-16

Idėjos, kurias smagu atlikti kartu su vaikais visai šeimai.

 

 Kiekvienais metais vasario 16 – oji diena yra ypatinga Lietuvai ir kiekvienam jos gyventojui - tiek mažam, tiek dideliam. Ir kiek daug tą dieną galime nuveikti kartu su vaikais! Aplankyti muziejus, mieste vykstančius renginius, kartu susėsti ir pakalbėti, kuo mums yra svarbi ši diena, papasakoti savo šeimos istoriją, paklausyti senelių prisiminimų, pakalbėti apie laisvę ar kartu iškelti vėliavą. Tai diena, kai galime visi trumpam sustoti ir kartu leistis į mažų rankučių nuotykius gaminant mūsų trispalvės kojyčių ar delniukų antspaudus, lavinant smulkiąją mototoriką su įvairiomis užduotimis, kurios vėliau puikiai gali tapti įsimintina vaiko kambario interjero detale.

 

 

Pirštukų trispalvė


 Iš popieriaus lapo iškirpkite vėliavos formą ir su geltonos, žalios bei raudonos spalvos guašu leiskite mažiems pirštukams nuspalvinti vėliavą. Išdžiūvus dažams, pakabinkite ją ant medinio pagaliuko – rankų darbo trispalvė jau galės puošti namus. Ši užduotis ne tik lavina smulkiąją motoriką, bet ir kūrybiškumą.
 

 

Širdelių trispalvė


 Iš spalvoto popieriaus iškirpkite geltonos, žalios bei raudonos spalvos norimo dydžio širdeles. Jas kartu su mažaisiais priklijuokite ant balto popieriaus. Galite net įrėminti ir kovo 16 – ąją papuošti namus! Ši užduotis lavina smulkiąją motoriką, kirpimo bei klijavimo įgūdžius, taip pat kūrybiškumą.

 

Trispalvė su pompomsais


 Iš geltonos, žalios ir raudonos spalvos popieriaus iškirpkite juosteles, o jų viduryje mažesnius bei didesnius apskritimus. Juosteles užklijuokite ant balto popieriaus. Vaikui duokite klijus ir tų pačių spalvų skirtingo dydžio pompomsiukus, jis juos turi užklijuoti pagal dydį ir spalvas į savo vietas. Ši užduotis lavina smulkiąją motoriką, taip pat klijavimo įgūdžius.

 

 

Pėdučių ir delniukų trispalvės


 Su geltonos, žalios ir raudonos spalvos dažais ant balto popieriaus padarykite pėdučių ar delniukų antspaudus. Ši užduotis labai patiks vaikams, o kartu galėsite ir pasimokyti Lietuvos trispalvės spalvas, pakalbėti apie svarbią dieną.

 

 

 

 

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK