Mergvakaris    Atgal <-

Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2015-06-10

Kelionė iš Panevėžio į pajūrį, pakvietimo idėja ir draugių prisiminimų knyga. Viską rasite čia ;)

   

   Manasis mergvakaris buvo prieš beveik tris metus. Sėdome su geriausiomis draugėmis į autobusiuką ir išdumėme pajūrin gaudyti saulės, bangų ir  juoko akimirkų. Buvo puiku. Vienu metu tiek daug nuoširdžių pokalbių, netikėtų užduočių, šampano purslų ir nepamirštamo laiko. Mano šventė prabėgo ir prasidėjo kasmetinis vestuvių maratonas, tiek draugių, ir kiekviena jų kasmet išteka! Kiek idėjų reikia sugalvoti, kad kaskart būtų kitaip, bet ne mažiau žavingai. Ir tam labai tinka iškyla pajūryje, kurią pernai organizavome.

 


   Kelionė iš Panevėžio neprailgo, nes turėjome kelis puikius sustojimus. Jie atrodė taip:


•Šeduvos malūnas, kuriame jaunoji parašė meilės laišką savo būsimam vyrui.
•Kita stotelė – Kuršėnai. Keliavome į nediduką paštą ir ten išsiuntėme parašytą laišką.
•Telšiuose, gražioje pievelėje prie ežero surengėme pikniką, įteikėme jaunajai draugių prisiminimų knygą ir kiaulę taupyklę.
•Nukeliavusios į pajūrį, turėjome fotosesiją, smagią iškylą ant smėliuko, ir žinoma, šokius iki ryto. Taip pat įteikėme priesaiką, jūros butelį su palinkėjimais, skambutį bei keliaraištį.

 


  Noriu pasidalinti keliomis idėjomis, kurios, galbūt, pravers organizuojat tokią šventę. Pirmiausia, pakvietimai. Ši pakvietimo idėja buvo įgyvendinta pernai. Tai maža dėžutė, kurioje telpa kvietimas, būsimo mergvakario užuominos kortelės ir mieli mieli dalykėliai: kvepiantis muiliukas, rankų darbo šokoladas su šiltu palinkėjimu, graikiško riešuto kevalas, talpinantis savyje žodžius. Sugalvoti galima daug ką! Tai dėžutė, į kurią galima patalpinti mažas smulkmenas, primenančias ne tik artėjančią šventę, bet ir šiltus draugių  palinkėjimus. Idėja, kuri pilna jaukumo!

 


   Dar viena nemažiau puiki idėja – draugių prisiminimų knyga. Juk su kiekviena drauge turime tų nepamirštamų ir be galo šiltų akimirkų, kurias kartais taip norisi uždaryti saugiai į dėžutę ir palikti joje iki pat senatvės, kai kartu gersite vyną ir prisiminsite nerūpestingas dienas! Šioje knygutėje kiekviena draugė parašo po patį pačiausią/juokingiausią/sentimentaliausią/kvailiausią/emociškiausią prisiminimą. Galima iškart priklijuoti nuotrauką, kurioje esate kartu arba tiesiog leisti pačiai nuotakai prisiminti su kuria iš draugių šis prisiminimas įvyko ir įklijuoti nuotrauką. Tai galėtų būtų ne tik prisminimo dovana, bet kartu ir nedidukė užduotis mergvakario metu.

 

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK

 

 

 

 

Populiariausi straipsniai