Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2014-04-18

Pasipuošęs viščiukas jau su dideliu nekantrumu laukia atskubančių Šv. Velykų! :)

Pasipuošęs viščiukas kartu laukia švenčių ir priverčia nusišypsoti: jau greit jos atskubės! :)

Pasipuošęs viščiukas laukiantis Velykų tikrai privers nusišypsoti ir kartu laukti švenčių! :)

Toks pasipuošęs viščiukas belaukiantis Velykų tikrai privers nusišypsoti ir kartu laukti švenčių! :)

  Velykiniai sveikinimai tikrai nebūna nuobodūs, kaip tik tokie žaismingi, kupini geros nuotaikos, su padūkėliais zuikiais puikiais, cypsinčiais ančiukais lukšte ar tiesiog geltonsnapiais viščiukais. Juose tiek gyvybės, tiek spalvų, rodos, atvirukai bunda kartu su pavasariu ir džiaugsmingai laukia atskubančių Velykų. Kaip ir šioje atvirutėje. Atrodo, tokia paprasta idėja, kuriai įgyvendinti prireikė vos šiek tiek spalvoto popieriaus likučių ir kelių minučių, bet paėmus sveikinimą į rankas darosi gera ir jauku širdyje: jau tuoj tuoj gražiausia pavasario šventė! :)

 

 

KAIP ĮGYVENDINTI:


1.Reikės kelių lapų skirtingų spalvų popieriaus, žirklių, klijų, juostelės, dekoratyvinių segtukų, akyčių bei pieštuko ar kitos rašymo priemonės.
2.Iš spalvoto popieriaus pasiruoškite karpinius: patį atvirutės pagrindą, antrą atvirutės sluoksnį, visas ančiuko dalis.   
3.Pirmiausia, ant atvirutės priklijuokie kitos spalvos popieriaus lapą, tada viščiuko sparnelius ir skiauterę, pilvelį, akytes, snapelį ir kojytes.         

4.Priklijuokite juostelę ar kokią virvutę ir ant jos segtukais prikabinkite norimą užrašą. Belieka viščiuką papuošti kaspinėliu ir parašyti patį nuoširdžiausią palinkėjimą :)

 

        

                                                

 

 

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK

 

 

 

 

Populiariausi straipsniai