Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2013-10-28

Gal į plaukus įsivels šikšnosparnis ir įsivelsi į voratinklį? Likimo šulinys atsakys! :)

Gal į plaukus įsivels šikšnosparnis ar įsivelsi į voratinklį? Išbandyk likimo šulinį! :)

Gal į plaukus įsivels šikšnorparnis ir įsivelsi į voratinklį? Išbandyk likimo šulinį ir sužinok :)

Gal į plaukus įsivels šikšnorparnis ar įsivelsi voratinklyje? Išbandyk likimo šulinį ir sužinok! :)

Kas laukia šiurpiausią metų naktį? Gal į plaukus įsivels šikšnosparnis ar įsipainiosi voratinklyje? :)

 

     Šiurpią Helovyno naktį atgyja visi blogiukai: velniai, raganos, zombiai, vaiduokliai, vampyrai, mumijos, monstrai ir dar daugybę daugybę kitų, kurių bijoti tikrai verta! Bet jei nutarėte nekreipti dėmesio į aplink šmėkščiojančias šmėklas ir namuose surengti šaunų vakarėlį su draugais, kurie tai pat ima ir pavirsta mielomis raganaitėmis, išbalusiais zombiais ar Adamsų šeimynėlės herojais, tai nepabijokite išsitraukti ir savo likimą tą baisą juodą naktį (brrrrr, šiurpuliukai net per kūną pradeda lakstyti pagalvojus, kas gali tavęs laukti)! O, kad būtų dar baisiau ir nejaukiau, į likimo šulinį galite ne–tyčia įmesti vieną kitą guminuką: pirštais liečiant kažką drėgno ir šalto galima ne juokais išsigąsti! :)

 

 

 

 

KAIP TAI ĮGYVENDINTI:

 

 

 


1.Pasiruoškite indą, tai gali būti ir paprastas pusės litro stiklainis užsilikęs kamutyje nuo kokios mėgstamos uogienės :) Taip pat nepamirškite juodo plono siūlo, juodo tampomo popieriaus bei popieriaus likimo rašteliams.
2.Atskirpkite tampomo popieriaus ir juo apgaubkite visą stiklainį.Per tą vietą, kur dėtusi dangtelis, apriškite siūlu, kad popierius laikytųsi.
3.Likusius popieriaus galus apkirpkite ir užlenkite į stiklainio vidų, kad nebesimatytų stiklinio krašto.
4.Baltą ar spalvotą popierių susikarpykite juostelėmis ir užrašykite ant kiekvienos iš jų po skirtingą likimą. Susukus juosteles, jas galite tampomu popieriumi užrišti, kad per daug neatsisuktų ir sumeskite į likimo šulinį :)

 

 

            

 

 

   Baisingiausios nakties likimo lapeliai gali būti patys įvairiausi! Svarbu, kad juos betraukiant  būtų galima ir linksmai pasijuokti, ir neblogai išsigąsti :) Juk to ir susirinkome!

 

 

         

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK

 

 

 

 

Populiariausi straipsniai