Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2017-11-25

Penkios paprastos, bet kartu stilingos idėjos, kaip kankorėžius paversti puikia Kalėdų dekoracija.

 

 Visada smagu pirmąsias snaiges pasitikti vaikščiojant miško takeliais: apsigaubus močiutės skara, klausant vėjo sekamos pasakos ir  giliai įkvepiant šalto oro. Kalėdos jau visai čia pat. Rodos, gali jas išgirsti, apčiuopti, užuosti, paimti už rankų ir pakviesti į namus. Kartu su miško dovanomis –  kankorėžiais, kurie vos per kelias minutes virsta puikiomis minimalistinėmis kalėdinėmis detalėmis, tinkančiomis papuošti tiek šventinį stalą, tiek pačius namus.
 Kankorėžiai stiklinėje vazoje? Tikrai taip! Prireiks lempučių ir purškiamų dažų, kurie kankorėžiams suteiks sidabrinį bei auksinį atspalvį kartu pagyvindami šventinę kompoziciją. Suberkite jau nudažytus kankorėžius į vazą, sudėkite lemputes ir mėgaukites jų švieselėmis.

 

 

 

 Kankorėžiai dailiame dubenyje ar lėkštėje? Žinoma! Trys idėjos, kaip gali atrodyti dubuo ar lėkštė su miške rinktais ir aukso bei sidabro atspalviais nupurkštais kankorėžiais. Nepamirškite dar kelių cinamono lazdelių ir džiovintų apelsino griežinėlių, mėgstamų kalėdinių žaisliukų bei žvakių ar švieselių.

 

 

 Kankorėžių girlianda? Triskart taip! Tokia girlianda gali papuošti ne tik šventinį stalą, bet ir namuose esantį židinį ar kitą jaukią namų erdvę. Tereikia pasirūpinti aukso ar sidabro spalvos markeriais, virvele, karštais klijais ir blizgučiais. Markeriais bei blizgučiais labai lengvai papuošite kankorėžius, ant kurių tepkite karštus klijus ir klijuokite apsuktą virvutę. Žinoma, galite išsisukti ir be karštų klijų, tačiau jei planuojate girliandą kabinti, kankorėžiai gali greitai išlakstyti į šalis.

 


 Vos tiek, kad kankorėžiai taptų šventine, minimalistine ir tikrai nenuobodžia kalėdine detale, puikiai papuošiančią tiek šventinį stalą, tiek ir namus. Ir tikrai dažnai tokios smulkmenos džiugina ir stebina, suteikdamos netikėto jaukumo.

 

 

 #NuostabiaiPaprasta #Lidl #LidlLietuva #sponsored #ad @Lidllietuva #crelando #parkside

 

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK