Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2013-12-28

Šiek tiek įdėjus rankų darbo ir šilumos, gardus kalėdinis vynas gali tapti puikia dovana artimajam :)

Šiek tiek įdėjus rankų darbo ir šilumos, kalėdinis vynas gali tapti puikia dovana artimajam ar draugui :)

 

    Šaltas žiemos vakaras. Jaukus šeimos susibūrimas. Ir gvazdikėliais, cinamonu, apelsinais kvepiantys namai... Turbūt net užsimerkus galėčiau pasakyti, kad jau ruošiamas karštas vynas, toks aromatingas, šildantis iš vidaus ir su nekantrumu padedantis laukti atskubančių švenčių :) Beje, įdėjus šiek tiek rankų darbo, kalėdinis vynas su visu prieskonių rinkiniu gali būti puiki idėja dovanai. Ir iš tiesų, tokios dovanos man yra kur kas mielesnės širdžiai, nei patys brangiausiai pirkiniai :)

 

 


 

 

 

KAIP TAI ĮGYVENDINTI:

 

 


1.Svarbiausia, pasirūpinkite vynu ir prieskoniais. Prieskonių mišinį galite sukurti kokį tik norite ir kokį tik mėgstate, panaudokite pačius įvairiausius prieskonius: gvazdikėlius, cinamono lazdeles, apelsino, mandarinų ar citrinų žieveles, kardamonus, imbierą, muskato riešutus, žvaigždinius anyžius, juodąsias razinas, įvairius džiovintus vaisius, kvapiuosius pipiriukus, migdolus ir t.t. Žodžiu, leiskite atsikleisti fantazijai.
2.Sukūrę prieskonių mišinį, nepamirškite parašyti karšto vyno recepto. Prie detalios vyno gaminimo eigos galite pridėti ir tokių slaptų ingredientų, kaip džiaugsmas, meilė ar šypsena, juk jų niekada per daug nebūna :)
3.Vyną supilkite į butelius, papuoškite viena kita šventine detale, pakabinkite pačių gamintą prieskonių mišinį ir prisekite receptą. Galite ir kokį palinkėjimą brūkštelti, jis tikrai nepamaišys :)

 

 

                  

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK