Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2014-02-13

Penkių minučių idėja puikiai dienos pradžiai: kai meilė su sparnais sklando ore! :)

                                                                       

  Kartais net ir viena visai mažytė smulkmena geba būti tokia galinga ir paįvairinanti kasdienybę, kad rodos, viskas aplinkui tą minutę nusidažo ryškesnėmis spalvomis. Net ir įprasta rytinė arbata gali priversti lengvai suvirpėti širdį. Ypač jei ji paruošta su meile, ankstyvą ankstyvą rytą, kai dar aplink visi tik pamažu bunda, kai ji atrodo kiek kitaip nei įprastai, šiek tiek įdėjus rankų darbo padekoruota tam vienam brangiam žmogui. Jo rytui. Jo gražios dienos pradžiai... :)                                                     

  Taip papuošti arbatos pakučius yra labai labai lengva: taip lengva, ir taip paprasta, kad užtruksite vos kelias minutes, o mylimo žmogaus rytinė šypsena nedings visą dieną! Pasistengti verta. Šį rytą aš ir pati neiškenčiau ir išgėriau arbatėlę su širdute, juk meilės ir gerų emocijų niekada nebūna per daug :) Beje, tokie arbatos pakeliai gali virsti puikia dovana bet kuria proga, tereikia juos dailiai supakuoti :)

 

 


 

KAIP TAI ĮGVENDINTI:

 

 

 


1.Prireiks: kelių mėgstamos arbatos pakelių, spalvoto popieriaus, širdučių skylamušio arba žirklių bei klijų.
2.Iš spalvoto popieriaus skylamušiu padarykite širdeles. Jei skylamušio neturite, širdeles galite išsikirpti ir žirklėmis :)
3.Nuo arbatos pakučių nuimkite popieriukus ir vietoj jų virvelės gale iš abiejų pusių priklijuokite širdeles. Paprasta, tiesa? :) Užtruksite vos kelias minutes!

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK