Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2019-02-06

5 smagios idėjos laikui kartu su vaikais - tikras popieriaus šėlsmas!

 

 Turbūt, daugelio namuose, kuriuose yra vaikų, nėra sudėtinga atrasti spalvoto popieriaus, žirklių bei klijų, tad jei nesugalvojate ką nuveikti, čiupkite šias priemones, pasikvieskite vaikus ir kartu pasinerkite į širdelių pasaulį. Taip taip, tikrai į širdelių, iš kurių figūrėlių galima pagaminti skirtingus gyvūnus! Dalinamės net 5 idėjomis – pas mus karaliavo pingvinai, lapės, bitės, meškinai ir net paršeliai. Ši užduotis lavina vaikų smulkiąją motoriką, kūrybiškumą, vaizduotę bei susikaupimą, o kartu tai gali pavirsti rankų darbo atvirute močiutei, tėčiui ar geriausiam draugui meilės dienos proga.

  Štai tokie mieli pingvinai pavyksta iš juodo, balto ir oranžinio popieriaus - ant jų pilvelių galima net užrašyti meilės laiškelį.

 


PRIEMONĖS:


•Spalvotas  popierius;
•Žirklės;
•Klijai;
•Juodas rašiklis;
•Priklijuojamos akytės (nebūtinai, galite pagaminti jas ir balto ir juodo popieriaus).


KAIP TAI ĮGYVENDINTI:


1.Iš skirtingų spalvų spalvoto popieriaus iškirpkite reikiamas formas.
2.Suklijuokite kartu su vaikais jas taip, kaip pateikta paveikslėlyje.
3.Iš kitos pusės galite parašyti palinkėjimus ar sveikinimus su meilės diena.

 


 Pagaminti bitėms prireiks vos 2 širdelių, bet jų pilvelius galima papuošti ir trečiąją – raudona. O štai paršelis yra tikras širdelių karalius, nes jis visas pagamintas tik iš jų! Visi šie gyvūnai tikrai pradžiugina vaikus – tai ne tik kokybiškai praleistas laikas kartu, lavinimas, bet ir ne vienas jų panaudojimo būdas.

 

 

 

 O būdas tikrai ne vienas! Pagaminus gyvūnėlius smagu kartu mokytis jų leidžiamus garsus, žaisti vaidmenų žaidimus ar paslėpus namuose vykdyti rimtą misiją – dingusių gyvūnų paiešką. Taip pat užrašius kitoje pusėje meilės palinkėjimą, tokias atvirutes galima padovanoti tėčiui, mamai, geriausiam draugui ar paštu išsiųsti toliau gyvenantiems seneliams. Pasitelkite vaizduotę ir tai tikrai nebus paprasti popieriaus darbeliai!
 

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK