Mamų pasaulis

Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2017-08-04

 Aš, kaip dažna savo gimtojo miesto Panevėžio viešnia, visada grįžusi namo stengiuosi nepraleisti progos apsilankyti dar jaunystėje pamėgtuose vietose išgerti kavos arba papietauti. Taip pat visada smagu užsukti ir į naujai įsikūrusias kavinukes, kurių viena kaip tik neseniai išbandyta yra „Kavos dėžutė“. Likau maloniai nustebinta ne tik dideliu skanios kavos pasirinkimu, puikiai parinktais desertais, tačiau ir maloniu aptarnavimu bei nedideliu kampeliu vaikams. Būtent tokio kampelio dažniausiai ir pasigesdavau savajame miste, nes paaugus Adelei tas pamėgtas kavos ritualas tampa vis sudėtingiau įgyvendinamas, jei šalia nėra knygučių, žaislų ar kitų vaikiškų pramogų. Ir nors čia nėra kūdikio vystymo vietos ar maitinimo kėdutės, tačiau tas kampelis su vaikais yra tokioje nuošalioje vietoje, kad mamos drąsiai gali pasijausti kaip namuose.


Vaikiškas valgiaraštis. Nėra.
Maitinimo kėdutė. Nėra.
Vidaus žaidimų kampelis ar kitos pramogos vaikams. Yra tikrai smagus nedidukas žaidimų kampelis, kuriame galima rasti ir dėlionių, ir knygelių, ir net pieštukų.
Lauko žaidimų kampelis. Nėra.
Vieta vežimėliui prie stalo. Vežimėlis tilptų.
Kūdikio pervystymo vieta. Nėra.
Automobilių aikštelė.  Kavinė yra įsikūrusi pačiame centre, Laisvės aikštėje, tad su automobiliu iki pat jos privažiuoti galimybės nėra. Bet tikrai ne problema automobilį palikti aplink esančiuose stovėjimo aikštelėse ir pasivaikščioti.
Adresas. Laisvės aikštė 15 – 18, Panevėžys.  
Internetinė svetainė.
https://www.kavosdezute.com/

 

 

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK

 

 

 

 

Naujausi straipsniai