Mamų pasaulis

Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2017-10-09

 

 Kaskart atėjus rudeniui ieškau sveikų, natūralių priemonių, kurios ne tik stiprintų imunitetą, bet ir padėtų lengviau pasveikti susirgus. Mama įpratino kiekvienais metais pasirūpinti medetkomis, ramunėlėms, ežiuolėmis bei spanguolėmis, o močiutė nepamiršta priminti apie liepžiedžius bei bičių pikį. Neseniai jos dėka atradau dar vieną puikią priemonę, padedančią ir imunitetui ir gerklei  – Propodezą. Prisipažinsiu, tikrai nepatikliai stebėjau, kaip močiutė traukia iš krepšelio pakuotę ir dar siūlo paskanauti man ir Adelei, bet pasidomėjusi supratau, kad tai yra propolio (bičių pikio) tabletės su vitaminu C.

 


 Pats produktas yra pagamintas Lietuvoje ir yra keturių skonių – su imbieru, mėtomis, cinamonu bei erškėtuogėmis. Tabletės tikrai skanios, ypatingai erškėtuogių skonio, tad nebenustembu, kai močiutė jas vadina tiesiog gerklės saldainiukais. Propolis savo sudėtimi yra gausus mineralinių medžiagų, mikroelementų, ypač daug cinko, geležies, vario, mangano, daug vitaminų, 17 amino rūgščių, tad Propodezas ne tik apdovanoja mūsų imunitetą vertingomis medžiagomis, bet kartu ir padeda gerklei.
 Šis maisto papildas man patiko dar ir dėl to, kad jame nėra pridėta nereikalingų medžiagų,  yra natūralus, kas man, mėgstančiai ir vertinančiai natūralumą tikrai ypatingai svarbu. Ir dar! Patogi pakuotė, tokia, kuri telpa net į mažiausią delninuką, tad atėjus rudeniui gali ją nuolat turėti šalia.

 

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK

 

 

 

 

Naujausi straipsniai