Mamų pasaulis

Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2018-01-12

Tai pirmasis žurnalas, kuris greitai tapo labai mylimas ir laukiamas. Kodėl? Paskaityk!


  Kai už lango karaliauja šaltukas, kartu su Adele mieliau įsitaisome jaukiai namuose ir sugalvojame visą kalną veiklos. O jos tikrai netrūksta. Ypatingai šiandien, kai paštininkė atnešė naują žurnalo “Kutis” numerį. Tai pirmasis ir labai mylimas Adelės žurnalas, kurio mažoji kaskart su didžiausiu nekantrumu ir džiaugsmu laukia. Ir nesvarbu, ar atneštas paštininkės, ar pirktas tėčio kartu keliaujant į parduotuvę, bet vos tik jis atsiduria mūsų rankose abi patogiai sugriūname į lovą ir kartu perverčiame naują numerį susipažindamos su būsimomis užduotimis, aptardamos visus herojus ir jų nuotykius. Tai tarsi mažytis mūsų ritualas, po kurio laukia rimtos užduotys.

 

 

 O užduočių šiame žurnale tikrai daug, nors jis ir skirtas patiems mažiausiems, 2–4 metų vaikams, tačiau čia galima atrasti šio amžiaus vaikams tinkančias spalvinimo, kirpimo, klijavimo, lipdymo, lipdukų lipinimo užduotėlės. Visos jos pateiktos labai spalvingai ir nuotaikingai, tad tikrai nereikia raginti ir kalbinti vaiko, kad jam pasidarytų įdomu, atvirkščiai, net norisi sustabdyti laiką, kad tie įtraukiantys užsiėmimai nesibaigtų kuo ilgiau. Ne, Adelė viena dar užduotėlių neatlieka, turiu būti šalia, kartu padėti ir dalyvauti visame šiame procese, bet aš tikrai dažnai dar spėju išgerti ir atvėsti nespėjusios kavos. O tai net labai gerai!

 

 

 

    Ne visos užduotys yra lengvai ir paprastai įveikiamos, tad žurnale pilna iššūkių, kuriuos kartu su mamos, tėčio, močiutės ar senelio pagalba galima smagiai įveikti. Adelės mėgstamiausi vis dar yra lipdukai – kol visi jie neatsiduria reikiamose vietose, tol visa kita turi palaukti. Kurį laiką mes ir pirkome vien tik lipdukų knygeles, bet kai viename prekybos centrų besižvalgant naujos tokios knygelės užmačiau žurnalą „Kutis“ susigundžiau išbandyti ir tikrai nenusivyliau. Nors vis dar sudėtinga mažoms rankutėms sujungti taškelius, nuspalvinti piešinukus ar apibraukti rastus skirtumus, tačiau pamažu tai tampa vis lengviau įveikiama. Juk lygiai taip pat buvo ir su lipdukais – pirmaisiais kartais rankutės ne tik juos klijavo bet kur, bet net ir ne visuomet pavykdavo tuos lipdukus atklijuoti norint užklijuoti. Tokie maži iššūkiai reikalingi tam, kad būtų galima tobulėti bei lavinti įgūdžius, ir nepavykus iš pirmo karto išmokti nepasiduoti.

 

 

 Šis žurnalas yra nuostabus. Tikrai! Tad drąsiai galiu rekomenduoti, kaip vieną geriausių mūsų atradimų. Tai žurnaliukas, kuris ne tik padeda lavinti pačių mažiausių spalvinimo, kirpimo, klijavimo, lipdymo ar piešimo įgūdžius, susipažinti su skaičiais bei raidėmis, bet ir lavinti kalbą, kūrybiškumą, improvizaciją. Ir tikrai smagiai, spalvingai, įtraukiančiai ir įdomiai! Net neabejoju, kad Adelei šis žurnalas bus vienas gražiausių vaikystės prisiminimų - lygiai tokį patį prisiminimą turiu ir aš, kaip kas mėnesį laukdavau paštininkės su "Flinto" žurnaliuku.

 

 Žurnalą užsiprenumeruoti galite čia: http://www.prenumerata.lt/leidiniai/Kutis/1270

 


 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK

 

 

 

 

Naujausi straipsniai