Mamų pasaulis

Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2018-06-06

Puiki idėja pusei dienos, kai norisi ir kažką pamatyti, ir smagiai paiškylauti.

 

 Dienos iškylai atradome dar vieną puikią vietą Lietuvoje! Tai Krekenavos regioninis parkas bei jame įsikūręs Pašilių stumbrynas. Ir ši išvyka tikrai turėtų būti planuojame ne porai valandų, o bent jau pusei dienos, nes veiklos čia bus ir mažiems, ir dideliems, tad pasirūpinti iškylos krepšiu tikrai gera mintis. Pats Kerkenavos regioninis parkas turi ir daugiau įdomių vietų, tačiau mūsų pusės dienos išvykai užteko Pašilių stumbryno ir Krekenavos apžvalgos bokšto, likusias pasilikome kitam kartui.

 


Pašilių stumbrynas


Ką rasite Pašilių stumbryne? Stumbrus! Taip, stumbrai yra užtverti, tačiau ir per tvorą stebėti juos tikrai yra smagu, taip pat yra ir apžvalgos aikštelė, iš kurios galima žiūrėti į gyvūnus. Mėgstantys pasivaikščioti gamtoje ras ir pažintinį taką per mišką kartu su informacija, kokie gyvūnai / paukščiai gyvena šiame miške.


Ar galima ten paiškylauti? Tikra taip. Pašilių stumbryno teritorijoje rasite ne tik pavėsines, tačiau ir laužavietes, tad drąsiai galite išsikepti ir pietus.


Kaina: vaikams iki 3 m. – nemokamai, likusiems vaikams – 0,60 €, suaugusiems – 1,20 €.


Kur jį rasti: Orelių kaime, Krekenavoje, Panevėžio raj.

 


Krekenavos apžvalgos bokštas


Ką rasite čia? Apžvalgos bokštą, nuo kurio atsiveria nepaprastai gražus kraštovaizdis - Krekenavos miestelio, jo apylinkių, Nevėžio slėnio su senvagėmis panorama. Vos užlipus dar kartą įsitikini, kokia mūsų Lietuva graži! Taip pat čia yra ir daugybę kitų atrakcijų tiek vaikams, tiek suaugusiems - miniatiūrinis basų kojų takas, labirintas, sūpynės, mediniai muzikiniai instrumentai ir t.t.


Ar galima ten paiškylauti? Taip! Yra ne tik pavėsinės, bet ir stalas su suolais, nuo kurio atsiveria nepaprastai gražus vaizdas į upę. Taip pat yra maudykla su nedideliu smėlio paplūdimiu, tad planuojant pasibūti ilgiau, galima įsidėti ir smėlio žaislus vaikams.


Kur visa tai rasti: Dobrovolės kaime 2, Krekenavos seniūnijoje.

 

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK

 

 

 

 

Naujausi straipsniai