Mamų pasaulis

Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2018-06-19

Dar viena nuostabi vieta visiems mėgstantiems vaikščioti basomis.


 Eko basų kojų parkas Biržuose yra tikrai puiki mintis dienos iškylai su vaikais! Tai vieta, kurioje galima ne tik smagiai ir nepamirštamai pasivaikščioti basomis kojomis miško apsuptyje, bet ir patirti daugybę vaikiškų nuotykių. Tik prieš apsilankymą būtinai pasirūpinkite priemonėmis nuo uodų, nes miške jų tikrai gausu! Taip pat rekomenduoju apsilankyti visai netoli parko įsikūrusiame Biržų žirgyne bei surengti nuostabią iškylą ant ežero kranto šalia Astravo dvaro.

 


Ką rasite Eko basų kojų parke? Daugiau nei 1 kilometro ilgio taką, kurį įveikti turėsite basomis kojomis! Pradėjus eiti akmenuotu taku už vingio laukia smėlis, pjuvenos, lentos, įvairaus dydžio ir formų akmenys, kankorėžiai, kelmeliai, juodžemis ir net žvyras. Vaikštant taku galima grožėtis mišku, sutikti varles,  pakeliui rasti suoliukų bei kitokių stotelių, kur smagu atsipūsti, pasimėgauti gamta, grynu oru ir, neabejotinai, uodų draugija.

 

Ar galima ten paiškylauti? Tikrai taip! Take rasite suoliukus, ant kurių prisėdus galima lengvai paužkandžiauti, tačiau pasiruošus didesnį iškylų krepšį patariu nepraleisti progos ir užsukti į pakeliui esantį Astravo dvarą. Ten galima pasitiesti pledus tiesiai ant ežero pakrantės ir surengti nepamirštamą iškylą visai šeimynai. Jei iškylos krepšys bus pamirštas, netoli Astravo dvaro yra įsikūrusi nedidelė krautuvėlė nuostabiame senoviškame pastate.

 

Kaina: suaugusiems 4 €, vaikams (iki 5 metų) 2 €.

 

Kur jį rasti: Drąseikių 5a, Drąseikių k., Biržų raj.


Eko basų kojų parkas internete: www.facebook.com/Eko_basų_kojų_parkas_Biržuose

 

 

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK

 

 

 

 

Naujausi straipsniai