Mamų pasaulis

Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2018-08-16

Puiki pramoga visiems mėgstantiems vaikščioti basomis kojomis!

 

 Anykščių Šilelio pažintinis eko basų kojų takas yra tikrai puiki pramoga visiems besisvečiuojantiems Anykščiuose – nedidukas, jaukus, su  nuostabia “Anykščių šilelio“ poema, su išsamiais ten gyvenančių gyvūnų bei augančių medžių pristatymu. Tai pramoga tinkanti visai šeimai, tiek patiems mažiausiems, tiek patiems vyriausiems - čia kiekvienas ras, ką nuveikti ir kuo pasimėgauti.

 

 


Ką rasite Anykščių Šilelio eko basų kojų take? Daugiau nei 1 kilometro taką, kurį turėsite įveikti basomis kojomis! Taip pat pasivaikščiojimo metu visa šeima galės daugiau sužinoti apie Anykščių šilelį, paskaityti ištraukas iš šio kūrinio, susipažinti su ten gyvenančiais gyvūnais bei augančiais medžiais. Tako gale laukia natūralaus dydžio žvėrių pėdų antspaudai, tad tikrai smagu savo pėdas palyginti su voverės, stirnos, šerno, lapės, vilko, lūšies, briedžio, elnio, meškos pėdomis.

 

Ar galima ten paiškylauti? Tikrai taip! Take rasite suoliukus, ant kurių prisėdus galima lengvai paužkandžiauti, tačiau pasiruošus didesnį iškylų krepšį patariu keliauti prie šalia Medžių lajų tako esančios upės – ten tikrai labai jauku, sutvarkyta, taip pat yra paruoštos laužavietės, yra pavėsinė, keli stalai su suolais, tad drąsiai galima suregnti rimtus pietus gamtoje.


Kaina: 3 €.


Kur jį rasti: Puntuko kaime, Anykščiuose. Visai šalia Medžių lajų tako, važiuojant į jį Anykščių Šilelio pažintinis eko basų kojų takas bus įsikūręs dešinėje pusėje.

 

Eko basų kojų parkas internete: www.facebook.com/basukojutakasanyksciuose/

 

 

 

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK

 

 

 

 

Naujausi straipsniai