Mamų pasaulis

Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2019-06-29

Tikras vaikų rojus, kuriame prireiks visos dienos, nes visko tiek daug, kad spėk apeiti!

 

  Mano širdis kaskart džiūgauja atradus naują vietą, kurioje smagu leisti laiką kartu su vaikais. Ir viena tokių yra didžiausias dinozaurų parkas Lietuvoje Dino.lt, įsikūręs Radailiuose, visai šalia Klaipėdos. Ten tikras vaikų rojus! Visko tiek daug, kad pusę dienos mums buvo mažai, tad jei planuosite apsilankyti, skirkite tam dieną. Jau darosi smalsu, kas ten yra, kad veiklos nepritrūks visą dieną? Skubame dalintis įspūdžiais!

 


 Dinozaurų parke gyvena net 52 riaumojantys bei jundantys dinozaurai, tad visus juos aplankyti tikrai prireiks laiko! Kiekvienas jų yra ne tik realaus dydžio, tačiau ir turi savitą charakterį, judėjimo, elgesio manierą bei skleidžia tik jam būdingą riaumojimą.

 


 Taip pat šiame dinozaurų parke karaliauja ne tik dinozaurai, bet ir daugybę pramogų puikiai tinkančių tiek vaikams, tiek suaugusiems. Jame rasite įvairias karuseles, veidrodžių labirintą, vaikų žaidimų aikštelė bei batutų parką, vandens burbulus, vandens dviračius, elektromobilius, keistųjų dviračių alėją, laipynes, didžiuosius muzikos instrumentus, nykštukų miestelį, 5D kino teatras, mini zoo, kaubojiškas Dino rodeo ir dar daug kitų pramogų. Taip pat yra apverstas namas, kuris taip nustebino Adelę, kad dar ir išėjusi stebėjosi ir klausinėjo, kaip taip gali būti. Išalkus galima pavalgyti, yra picerija, grill patiekalai, ledainės. Yra net įrengtos pikniko vietos, tad drąsiai galite papiktinukauti kartu su mažaisiais. Ir tikrai, veiklos čia tiek daug, tiek daug naujų atradimų bei potyrių vienoje vietoje, kad kiekvienam vaikui taip kartu praleista diena paliks nepamirštamus įspūdžius!
 

 

Išsamiau apie dinozaurų parką rasite dino.lt.

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK

 

 

 

 

Naujausi straipsniai