Mamų pasaulis

Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2019-09-15

Puiki paslauga visiems, mėgstantiems apipirkti užsienio šalių parduotuvėse internetu.

 

  Aš jau tikrai esu spėjusi pamilti ne vieną parduotuvę Europoje bei Amerikoje, tad nuoširdžiai džiaugiuosi galimybe jose apsipirkti tiesiai iš namų – internetu! Tai yra taip paprasta bei patogu, kad akimirksiu gali atsidurti pačiose mėgstamiausiose užsienio šalių parduotuvėse – belieka įsijungti kompiuterį, patogiai įsitaisyti lovoje su kavos puodeliu ir geriausių pirkinių paieškos prasideda. Tokiems apsipirkimams užsienyje esu atradusi EshopWedrop – tai yra pristatymo paslauga, kuria naudojantis galima pristatyti pirkinius iš JAV, Europos bei Azijos elektroninių parduotuvių tiesiai į Lietuvą už nedidelę pristatymo kainą. Kuo man ši paslauga paliko įspūdį? Skubu dalintis, nes užsienio parduotuvėse tikrai galima atrasti puikių bei už gerą kainą pirkinių. O moterims, ir ypatingai mamoms, tai net labai patinka!
 Naudojimasis EshopWedrop paslauga. Labai paprastas! Tereikia prisijungti puslapyje www. eshopwedrop.lt, užpildyti visus duomenis ir pradėti apsipirkimą.
 Šalys, kurių parduotuvėse galima apsipirkti. Naudojantis EshopWedrop, apsipirkti galima Lietuvos, Anglijos, Italijos, Lenkijos, Vokietijos, Prancūzijos bei Amerikos internetinėse parduotuvėse.

 

 

 Parduotuvės, kuriose galima apsipirkti. Užsukę į www.eshopwedrop.lt rasite paduotuvių sąrašą. Visos parduotuvės yra suskirstytos pagal kategorijas, kurių yra net keletas – drabužiai, prekės bei drabužiai vaikams, kompiuteriai, kosmetika, namų apyvokos prekės, automobilių detalės, sporto, laisvalaikio bei turizmo prekės, įrankiai ir elektronika, mobilieji telefonai, saldūs desertai, kitos įvairios prekės bei paslaugos pirkėjams. Tai yra labai patogu, kai ieškai konkretaus daikto. Pats parduotuvių sąrašas yra ištis platus, čia rasite tokias parduotuves, kaip Amazon, Asos, Asda, Boohoo, Bourjois Paris, Carter’s, Clarks, Coocoo, Coccodrillo, Ebay, Douglas, Forever 21, H&M ir daugelį kitų.
 Pirkinių pristatymas. Užsisakius prekes į Lietuvą, galima pasirinkti patogiausią pristatymą – tiek į namus, tiek atsiimant patiems iš Vilniaus sandėlio ar Omniva, DPD bei Venipak atsiėmimo terminaluose.
 Siuntų sekimas. Apsipirkus sistemoje galima matyti, kur vienu ar kitu metu yra siunta, tad patogu planuotis, kada ji gali būti jau Lietuvoje.
 Paslaugos kaina. Kainos skaičiuojamos pagal patvirtintą kainų sąrašą, kurį galima rasti prisijungus www.eshopwedrop.lt.

 

 

 Lojalumo programa. Lojalumo programa suteikia galimybę rinkti lojalumo bei statuso taškus, o vėliau šiuos taškus galima iškeisti į pasiūlymus, nuolaidas ar dovanų čekius, kuriuos galima panaudoti perkant elektroninėse parduotuvėse.
 Išpardavimai. EshopWedrop sistemoje galima atrasti ir pačius slapčiausius išpardavimus, tad naudojantis šia paslauga galima pasinaudoti tikraisiais išpardavimais, kurie būna tik užsienio parduotuvėse.
  Ir dar! Šios mūsų pižamos yra užsakytos būtent per EshopWedrop iš Carter‘s parduotuvės – greitai, sklandžiai ir paprastai. Įspūdžiai patys geriausi!  Tad jei norite pabandyti ir jūs, turiu NUOLAIDOS KODĄ ‚FREESEM‘ – pasinaudokite juo ir gaukite NEMOKAMĄ pirmą siuntimą iš JAV ar Europos internetinių parduotuvių.

 

 

  Įrašas sukurtas bendradarbiaujant su EshopWedrop.

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK

 

 

 

 

Naujausi straipsniai