Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2014-11-16

Puikaus skonio derinys jaukiems vėlyviems savaitgalio pusryčiams: dvigubi sumuštiniai! :)

                                                                                

  Virtuvė – tai vieta, kurioje niekas neklausinėja, kodėl nesilaikai dienotvarkės, kodėl ir vėl pramiegojai ar nespėjai nunešti palto į valyklą. Tai vieta, kurioje nereikia laikytis griežto aprangos kodo ar būti pasitempusiai su šukuosena ir padažytomis akimis. Virtuvė – tai vieta, kurioje gali improvizuoti. Gali nežiūrėti į laikrodį, neskubėti, nesidairyti atgal. Tai vieta, kurioje būtina vadovautis jausmais: ragauti, užuosti, pajusti. Tarp puodų ir keptuvių, tarp šaukštų ir šakučių gali atrasti naujus skonius, kurie priverčia džiūgauti ir šokinėti, kaip mažą vaiką, tik ką gavusį neišpakuotą šokoladinį saldainį. Taip. Tik namų virtuvėje gimsta tokie vėlyvų pusryčių sumuštiniai, kurių neteko ragauti vaikystėje, bet akivaizdžiai jie bus perduoti saviems vaikams. Magiškas avokado, pomidorų ir kiaušinio derinys – tiems tingiems ir ypatingai jaukiems rytams.

 


INGREDIENTAI:


•    4 mėgstamos duonos riekelės;
•    4 kiaušiniai;
•    1 avokadas;
•    ½ pomidoro;
•    Žiupsnelis druskos, juodųjų pipirų;
•    Gabalėlis sviesto arba šlakelis alyvuogių aliejaus;
•    Šaukštelis kitas mėgstamo majonezo;
•    Šlakelis citrinos sulčių.


KAIP GAMINTI:


1.Duonos riekelėse stikline įspauskite apskritimus. Likusius duonos skirtuliukus galite taip pat apskrudinti ir panaudoti kitiems sumuštinukams.
2.Keptuvėje ištirpdykite gabalėlį sviesto arba įpilkite šlakelį alyvuogių aliejaus. Riekeles sudėkite į keptuvę ir į skylutes įmuškite po kiaušinį, tik atsargiai, kad baltymas labai neišbėgtų į skirtingas puses. Kepkite ant nedidelės kaitros. Kai kiaušinis jau bus lengvai apkepęs, galite apversti ir apkepti iš kitos pusės (bet tai nėra būtina).
3.Avokado minkštimą supjaustykite nedideliais gabaliukais, pagardinkite druska, pipirais ir šlakeliu citrinos sulčių.
4.Kiekvieną iškepusią riekelę aptepkite majonezu, jo daug nereikia, pakanka vos šiek tiek.  
5.Ant dviejų paruoštų duonos riekelių sudėkite avokado gabalėlius ir kelis pomidoro griežinėlius. Šias riekutes užvožkite likusiomis dviejomis. Suvožtinius galite šiek tiek paspausti, kad tvirčiau laikytųsi. Perpjaukite perpus.

 

 

        

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK