Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2014-04-09

Idėja kaip per kelias minutes pagyvinti velykines dovanėles artimiausiems, ilgiau tikrai neužtruksite :)

  Visai nesvarbu, ar dovanas dovanojame rimta drūta proga ar tiesiog sulaukus Velykų. Švenčių niekada nebūna per daug. Kaip ir dovanų. Mažų ar didelių. Saldžių ar sūrių. Praktiškų ar vėjavaikiškų. Papuoštų kaspinėliais ar segtukais. O gal šalia pridėjus atvirutę ar vardo kortelę. Su trumpu palinkėjimu ar ilgiausiu sveikinimo laišku. Taip. Kartais tikrai pakanka visai mažytės smulkmenos, nedidukės dekoro detalės, šiek tiek rankų darbo, kad ir simbolinė dovanėlė taptų mielesnė. Jaukesnė. Spalvingesnė. Net ir su šlepetėmis užėjus pasveikinti kaimyno sulaukus Velykų, galime ateiti su margučiu, kuris būtų perrištas dailia juostele su vardo kortele ar tiesiog palinkėjimu. Paprasta, bet žavu :)

 


 

 

KAIP TAI ĮGYVENDINTI:

 

 


1.Reikalingos priemonės: storesnis norimos spalvos popierius, spalvotas popierius, žirklės, klijai, skylamušis, juostelė, rašiklis.
2.Iš storesnio popieriaus išsikirpkite pačias korteles ir kiekvienoje jų skylamučių padarykite skylutę, per kurią versite juostelę.
3.Ant paprasto popieriaus nusipieškite arba atsispausdinkite zuikelį, kurį panaudokite kaip trafaretą gaminti įvairių spalvų zuikius iš spalvoto popieriaus. Išsikirpkite juos.
4.Klijais priklijuokite zuikius prie kortelių. Jei turite storesnės lipnios dvipusės juostos, galite panaudoti ir ją – zuikiai valiūkiškai bus iššokę į priekį :)
5.Perverkite korteles juostele ir pririškite prie dovanėlės, kad ir simbolinės, bet su meile gaminamos ir dovanojamos.

 

            

  

 Aš spausdinau tokius zuikiukus. Tereikia išsisaugoti paveiksliuką ir atsipausdinti, tiesą pasakius, su programomis nelabai dar draugauju, tai patariu perkelti šį paveiksliuką ant word'o, pasirinkti dydį ir tada spausdinti. :)

 

                                    

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK