Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2014-04-17

Tikrai šypsnis garantuotas, kai padykęs zuikis įsitaiso atvirutėje ir sveikina su Šv. Velykomis! :)

Tikrai šypsnis garantuotas, kai toks padykęs zuikis įsitaiso atvirtutėje ir sveikina su Šv. Velykomis :)

  Velykos yra tokia graži, jauki ir šilta šventė, kvepianti pavasariu, bundančia gamta, vis dažniau aplankančia saule bei visos šeimos susibūrimu, kad norisi nenustoti šypsotis belaukiant, kol ji ims ir ateis. Mintyse dėlioti skanų visos dienos meniu, pamažu dekoruoti namus, marginti margučius, pakuoti simbolines dovanėles ir ruošti sveikinimus. Karpyti spalvotą popierių ir iš jo dėlioti atvirutes. Vis kitokias, su skirtingomis spalvomis, kitais ornamentais, bet kaskart žaismingas ir nuotaikingas. Tokias, kokia ir yra ši gražuolė pavasario šventė :)

 


 

KAIP TAI ĮGYVENDINTI:

 

 


1.Reikės kelių lapų skirtingų spalvų popieriaus, žirklių, klijų, dvipusės storesnės lipnios juostos, juostelės, vatos gabalėlio bei pieštuko ar kitos rašymo priemonės.
2.Iš spalvoto popieriaus pasiruoškite karpinius: patį atvirutės pagrindą, olą, zuikio letenėles, pilvuką bei spalvotas raides.
3.Pirmiausia, ant atvirutės priklijuokie olą, tuomet storesne dvipuse lipnia juosta ir zuikio pilvuką, letenėles bei uodegėlę iš vatos. Letenėlėms galite nupiešti nagučius.
4.Priklijuokite juostelę ar kokią virvutę ir ant jos su klijais prikabinkite raideles su norimu užrašu. Belieka parašyti patį nuoširdžiausią palinkėjimą :)

 

     
 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK