Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2014-04-17

Nuotaikinga idėja rankų darbo atvirutei: kad Velykos būtų smagesnės ir spalvingesnės :)

  Kokios gi Velykos be margaspalvių margučių, pavasariu kvepiančių laukinių gėlių, šokoladinio pyrago ir cypsinčių viščiukų. Tokių mažyčių, trapių ir vos į delną telpančių. Iš tiesų, šiek tiek juokauju, nes tokių viščiukų mūsų namuose nebūna, likęs tik vaikystės prisiminimas, kai anksti ryte pas močiutę skubėdavome ir tikrindavome krepšius, nes viename jų neretai būdavo saugiai įsitaisę keli išdykėliai geltonsnapiai:) Dabar, kai vištos nebeauginamos, belieka namus puošti dekoratyviniais viščiukais arba juos karpyti iš spalvoto popieriaus ir gaminti atvirutes. Kaip šį kartą :) O pasirodo tikrai smagu!

 


 

KAIP TAI ĮGYVENDINTI:

 

 


1.Reikės kelių lapų skirtingų spalvų popieriaus, žirklių, klijų, dvipusės storesnės lipnios juostos, juostelės ar siūlo bei pieštuko ar kitos rašymo priemonės.
2.Iš spalvoto popieriaus pasiruoškite karpinius: patį atvirutės pagrindą, kiaušinio lukštus, kiaušinį, snapelį, sparnelius bei raideles. Žemiau pateikiau piešinukus, kuriuos panaudojau kaip trafaretus atvirutei :)
3.Pirmiausia, prie atvirutės pagrindo klijuokite kiaušinį. Apatinį lukštą perjuoskite juostele ir taip pat klijuokite prie atvirutės. Abu lukštus galite klijuoti su storesne dvipuse juostele, kad būtų dailiai iššokę. Nepamirškite ir sparnelių :)
4.Priklijuokite snapelį ir išpieškite akytes.
5.Šone ar kitoje vietoje priklijuokite raideles, galite užrašyti ir velykinį saulėtą palinkėjimą :)

 

           

 

  Aš spausdinau šiuos lukštus ir kiaušinį. Tereikia išsisaugoti paveiksliuką ir atsispausdinti, tiesą pasakius, su programomis nelabai dar draugauju, tai patariu perkelti šį paveiksliuką ant word'o, pasirinkti dydį ir tada spausdinti. :)

 

                                
 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK