Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2018-05-22

 

 Alpakas tikrai lengva įsimylėti! O įsimylėjus norisi visas jas aplankyti ir su kiekviena atskirai pasilabinti. Tai padaryti galima ir visai šalia Panevėžio, Medikonių kaime, kuriame yra įsikūręs šių nuostabių gyvūnų ūkis. Ir aplankyti jį tikrai verta! Ne tik dėl alpakų, bet ir dėl nuostabios jų šeimininkės, kuri mielai priima visus lankytojus ir noriai papasakoja apie alpakų auginimo ypatumus. Prieš kelionę į ūkį reikėtų pasiskambinti kontaktuose nurodytu telefonu, kad alpakos tikrai nemiegotų ir būtų pasiruošusios priimti tiek mažus, tiek didelius lankytojus.

 


Ką rasite šiame ūkyje? Alpakas ir ne tik jas! Ūkyje be alpakų dar gyvena ir ožiukai, kurie vaikams yra dar didesnis džiaugsmas nei pačios alpakos – jie ne tik prašosi būti pamaitinti, bet dar ir pademonstruoja visas įmanomas dvikovas su savo riestais ragais. Patikėkite, juoko tikrai daug! Taip pat sodyboje yra sūpynės, pavėsinė bei didelė pieva šalia tvenkinio, tad išsiruošus į tokią kelionę galima ir smagiai paiškylauti gamtos apsuptyje.

 

Naujos žinios apie alpakas. O jų tikrai bus daug! Šeimininkė ne tik pristato alpakas vardais, bet ir papasakoja apie savo ūkį, alpakų auginimo ypatumus, taip pat noriai atsako į visus įmanomus klausimus, kurių tikrai netrūksta.


Alpakų maitinimas. Alpakos labai mėgsta būti maitinamos, tad šeimininkė kiekvienam lankytojui įteikia ne tik specialaus maisto, bet ir prirauna po kuokštą žolės.


Kaina: vaikams iki 3 metų nemokamai, likusiems – 2 €.


Alpakų ūkis internete: http://www.alpacas.lt/ Čia rasite visą reikiamą informaciją.

 

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK