Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2015-02-13

Pusryčiai dviese. Su traškios duonos riekutėmis, pasipuošusiomis kiaušinių širdelėmis.

                                                                                     

 Kartais Valentino diena erzina. Ypatingai tuomet, kai parduotuvių lentynose išsirikiuoja pigūs puodeliai, plasmasinės širdelės ir pliušiniai meškučiai su didžiausiu užražu / I love You/. Kam jie, kai gali mylimą žmogų nustebinti rytiniu kavos puodeliu tiesiai į lovą, netikėtais pusryčiais ar tiesiog mėgstamo šokolado plytele. Ir šiltu dideliu apkabinimu per visą pilvą! Taip daug geriau. Ištarti nuoširdūs žodžiai visą dieną lieka mintyse, o netikėtas rytinis dėmesys verčia šypsotis ir laukti vakaro. Tad... pusryčiaujam šįryt dviese? Su traškios duonos riekutėmis, pasipuošusiomis jausmingomis širdelėmis ir dideliu puodeliu mėgstamos kavos su pienu ir cinamonu.

 


INGREDIENTAI:


•    2 mėgstamos kvadratinės duonos riekutės;
•    2 kiaušiniai;
•    Gabalėlis sviesto;
•    Šlakelis pomidorų padažo.

 

KAIP GAMINTI:


1.Abi duonos riekutes iš vienos pusės aptepkite sviestu ir įkaitintoje keptuvėje lengvai apskrudinkite, kad taptų traškesnės.
2.Sausainių formele – širdele įspauskite duonos riekutėse širdeles.
3.Į širdelių vidurį supilkite kiaušinio trynius (galite kartu su baltymais, bet tokiu atveju, ne visuomet pavyksta iškepus pamatyti širdelę) ir kepkite ant nedidelės kaitros uždengę keptuvę dangčiu. Kepkite tas puses, kurios nebuvo apskrudintos su sviestu. Patiekite su pomidorų padažo širdelėmis.

 

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK