Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2014-03-12

Greitas, paprastas ir tikrai gardus vištienos patiekalas: puiki idėja, kai sukiotis virtuvėje nėra noro :)

Labai greitas,paprastas ir gardus patiekalas iš vištienos: puiki idėja neturint noro sukiotis virtuvėje :)

                                                                        

  Koks pažįstamas jausmas, kai artėja pietų ar vakarienės metas, o virtuvėje sukiotis visai nesinori, na gal kokį pusvalandį, ne ilgiau. Ir norisi kažko la-aa-bai greito, la-aa-bai paprasto, ir žinoma, la-aa-bai gardaus. Kai jau taip nutinka, vištiena pesto ir grietinėlės padaže yra pats tas: nereikės prie viryklės ilgai sukiotis, o vištiena taps tokia minkšta ir sultinga, visai kaip iš tų idėjų pakučių :)

 


 

INGREDIENTAI:


•    550 g vištienos filė;
•    90 g pesto padažo;
•    100 ml neriebios grietinėlės;
•    100 g fermentinio arba permezano sūrio.


KAIP GAMINTI:


1.Vištienos filė supjaustykite vidutinio storio juostelėmis.
2.Kepimo indą ištepkite keliais šaukštais pesto padažo, sudėkite vištienos juosteles ir jas dar taip pat aptepkite pesto padažu. Įpilkite grietinėlę, kepimo indą uždenkite folija ir leiskite vištienai ramiai troškintis 180 laipsnių orkaitėje apie 20 minučių, kol suminkštės.
3.Kai vištiena bus minkšta, nuimkite foliją ir įjungę grilio režimą leiskite lengvai jai apskrusti. Užtektų dar kokių 5 min. Gausiai užberkite sūrio ir dar kokias 3 – 5 minutes palaikykite orkaitėje, kad jis išsilydytų ir šiek tiek taip pat apskrustų. Gardu su ryžiais ir daug daug žalumynų: špinatų, gražgarsčių ar paprastų salotų lapais :)

 

         

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK