Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2017-01-06

Vos kelios minutės ir daržovės keliauja į orkaitę, dar šiek tiek ir puota paruošta!

                                          
 Kartais man visai patinka tos ypatingai šaltos žiemos dienos, kuomet geriau likti namuose. Čia šilta ir jauku, čia gali apsigaubti didžiausiu vilnos pledu, įsijungti mėgstamos muzikos garsus ir svajoti. Gali kartu su Adele skaityti visas jos turimas pasakas, žaisti tik ką sugalvotus žaidimus, vaikiškai juoktis ir kartu versti namus. Gali net iškelti puikią keptų daržovių puotą, kuri labai tinka tokioms šaltuko spaudžiamoms dienoms. Ji taip lengvai paruošiama, kad tos jaukios akimirkos beveik nesutrumpėja, o mažiems pirštukams kiek veiklos! Kol visas daržoves ištyrinėja, išragauja ir dar kartu su mama sočiai papietauja. Skanių reikalų čia tikrai yra.

 

 

INGREDIENTAI:


•    2 – 3 didesnės bulvės;
•    ½ cukinijos;
•    Sauja vyšninių pomidoriukų;
•    1 – 2 valg. š. alyvuogių aliejaus;
•    Žiupsnis druskos, mėgstamų džiovintų žolelių;
•    1 avokadas;
•    Keli valg. š. natūralaus jogurto.


KAIP GAMINTI:


1.Bulves nulupkite, supjaustykite vidutinio dydžio skiltelėmis ir lengvai apvirkite, bet iki galo neišvirkite. Palikite atvėsti.
2.Cukiniją supjaustykite vidutinio dydžio griežinėliais, o vyšninius pomidorus parpjaukite perpus.
3.Paruoštas daržoves (taip pat ir bulves) pagardinkite alyvuogių aliejumi, druska bei mėgstamomis džiovintomis žolelėmis. Aš naudojau baziliką, raudonėlį ir čiobrelį.
4.Daržoves suberkite ant kepimo skardos ištiesos kepimo popieriumi ir kepkite 180 laipsnių orkaitėje apie 25 – 30 min., kol suminkštės, o bulvės dar ir lengvai apskrus.
5.Paruoštas daržoves sudėkite į lėkštes, šalia patiekite ir avokado griežinėlius. Nepamirškite natūralaus jogurto, gardinto su žiupsneliu mėgstamu džiovintų žolelių.

 

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK