Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2015-04-21

Paprastos ir labai jaukios idėjos, kad šventinis pavasario stalas būtų žaismingas ir šiltas.

                                                                                     

 Velykos yra gražiausia pavasario šventė, kai už lango vis dažniau šypsosi saulė ir bundanti gamta pradeda nedrąsiai žaliuoti. Kai namai prisipildo smagaus namiškių šurmulio, pasipuošia įvairiaspalviais margučiais ir pakvimpa mamos kepamais kepiniais. Kai gera tiesiog šypsotis. Apkabinti mylimus žmones. Ir pasitikti pavasarį! Estetiškas, šiltas ir jaukus stalo dekoravimas suteikia dar daugiau žavesio taip lauktai šventei. Ir visai nebūtina tam skirti daug laiko ar resursų. Velykinio stalo jaukumui reikia tik šiek tiek: kartais vos kelių ryškesnių servetėlių, pavasarinių žydinčių gėlių, prasiskleidusių beržo šakelių, mielo palinkėjimo ir rankų šilumos. Tos mažos detalės kuria stebuklus ir namai, jie tikrai pakvimpa pavasariu! Puoškime vaišių stalą kiaušinių lukštais su pirmaisiais dar gležnais daigais ar nedidukėmis tulpėmis, karpykime kartu su mažaisiais popierinius zuikius ir jais puoškime servetėles ar tiesiog iš ryškiaspalvių popierinių servetėlių išlankstykime zuikio ausytes ir į jas įdėkime po margutį. Kurkime, dekoruokime ir stebinkime. Minimalistinės, bet kartu puikios idėjos tikrai suteiks gyvybingumo ir naujų spalvų!

 

 

  Čiupkite norimos spalvos popierines servetėles ir iš jų sufrmokite zuikio ausytes. Perriškite jas dailiu kaspinėliu ir į vidurį patupdykite margutį. Taip padekoruotus kiaušinius - zuikius sudėkite ant kiekvienos šeimos nario lėkštės. Šalia galite pridėti ir gražų pavasarinį palinkėjimą :)

 

 

 

 Mėgstamas popierines ar medžiagines servetėles patiekite tualetinio popieriaus ritinėliuose, kurie gali atrodyti, kaip linksmi zuikiai su išdykusiomis ausytėmis. Idėja paprasta, bet tikrai puikiai tinkanti Velykinio stalo dekoravimui.

 

 

 

 Tualetinio popieriaus ritinėlius perkirpkite perpus ir juos apklijuokite norimos spalvos/rašto audiniu. Iš lygiai to paties audinio iškirpkite zuikio formos ausytes ir jas taip pat priklijuokite prie ritinėlių. Audinys turėtų būtų standesnis, kad ausytės tvirtai laikytųsi.

 

 

  Mėgstate karpinius? Tai iš norimos spalvos popieriaus iškiprkite norimo dydžio zuikius, juos padekoruokite popieriniais burbuliukais, kaspinukais ar kitomis detalėmis ir panaudokite Velykinio stalo servetėlių dekoravimui. Tokie zuikiai dailiai įsitaiso kiekvieno lėkštėje ir pagyvina stalo. Taip pat kitoje zuikių pusėje galite užrašyti palinkėjimą patiems mylimiausiems.

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK