Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2021-11-26

24 lavinamos užduotėlės vaikams ir 24 idėjų kortelės visai šeimai: Kalėdų laukti taip smagiau.

 

 Mūsų padykęs nykštukas šiais metais ne tik krės išdaigas, lepins saldainiais, bet ir kiekvieną dieną atneš po užduotį mažoms rankutėms ir dienos idėją visai šeimai. Mažų rankučių užduotėlės kvies padėti nykštukui ne tik spręsti matematines užduotis, padėti Kalėdų senelio žmonai surūšiuoti palėpėje pasislėpusius daiktus, numegzti Kalėdų seneliui megztinį, papuošti savo žieminius darbužius ir Kalėdų eglutę, paruošti ir suskaičiuoti nykštukų pagamintas dovanas, bet ir daugelį kitų prieškalėdinių darbų. O idėjos visai šeimai neleis nuobodžiauti ir suburs visus kepti imbierinius sausainius, surengti šventinę vakarienę, pasivaikščioti po lemputėmis išpuoštą miestą, peržiūrėti kalėdinius filmus, papuošti eglutę bei sukurti daugelį kitų jaukių akimirkų.

 

 Nykštukui užduotis ir dienos idėjas paruošti padeda mūsų mylimas Epson spausdintuvas - spalvingai ir nuotaikingai vos per kelias sekundes!

 

 

 

 Visos paruoštos užduotys yra žemiau - jas atsispausdinti tereikia išsisaugoti paveikslėlius į kompiuterį ir juos atsispausdinti. Tokias užduotėles galima spręsti iškart arba kiekvieną dieną po vieną - bus smagu, tikrai!

 

Reklama | Epson

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK