Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2013-11-18

 Tokie dailiai sulipdyti, kokoso drožlėse apkamšyti ir lengvai tirpstantys burnoje :)

                                                                                       

   Dar iš vaikystės pamenu, kai atsibudusi ankstyvą Kalėdų rytą pirmiausia bėgdavau ne dovanų išpakuoti, o žvilgtelėti akies krašteliu pro langą, ar prisnigo, daug daug, kad tik atidarius lauko duris būtų galima įkristi tiesiai į sniego patalus... Ir dabar kasmet taip pat darau, nes nieko gražiau ir stebuklingiau nėra už per naktį susikaupusias sniego pūsnis, baltas gatves ir kiemą, pilnut pilnutėlį (iki pat ausų) sniego. Ir kai visur visur aplink tvyro nepaprasta snieguota šventinė nuotaika labai gardu skanauti nedidukus kokosinius kamuoliukus, kurie atrodo, kaip ką tik sniege išvolioti: tokie dailiai sulipdyti, kokoso drožlėse apkamšyti ir lengvai tirpstantys burnoje :) Kokosinukams tikrai patiks! :)

 


INGREDIENTAI:


•    170 g kokoso drožių;
•    200 ml kondensuoto pieno;
•    Pabarstukų.


KAIP GAMINTI:


1.150 g kokoso drožlių sumaišyti su kondensuotu pienu. Jei turite laiko, galite palikti jas pamirkti vienai kitai valandėlei, bet aš dažniausiai nekantri būnu :)
2.Iš gautos masės formuokite vidutinio dydžio kamuoliukus. Man labiau sekėsi juos gaminti drėgnomis rankomis, nes kitaip labai lipo prie pirštų :)
3.Kai kamuoliukai jau suformuoti, juos atsargiai apvoliokite tarp kokosų drožlių. Jei norite spalvingų kokosinukų, juos dar galite apibarstyti spalvingais pabarstukais ;)
4.Dėkte į šaldytuvą kelioms valandoms, kad sustingtų.

 


Virtuvės užrašai. Į tokių žavuolių viduriuką galima įtupdyti mėgstamą riešutą, tarkim migdolą, taip pat gardu patrupinti šiek tiek vaflių, dėl traškumo :)

 

 

          

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK