Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2013-08-11

 

    Rugpjūtis ir keli likę vasaros savaitgaliai, vos keli sekmadieniai, kai tingėti taip gera! Ne, ne, nesakau, gera tingėti ir kitų metų laikais, bet vasarą ta besišypsanti ir žandus bučiuojanti saulė, švelnus vėjas, nuostabiai kvepianti tik ką nupjauta žolė, kažkaip suteikia magiškumo toms visiško poilsio ir malonaus tingulio popietėms, o ir pats tingėjimas įgauna visai kitą atspalvį. Pasiimi sau pledą, gerą knygą, ąsotėlį vandens su mėtomis bei citrina ir tiesiogine to žodžio prasme mėgaujiesi gyvenimu, tiesiog šia akimirka pievoje... tarp žydinčių gėlių! :) Ypač tokios popietės tobulos tėvų namuose, kai ta pievutė su pledu čia pat, vos išėjus pro duris. Arba pas močiutę kaime.       

   Šios vasaros skaitomiausia ir mano dideliam džiaugsmui taip netikėtai atrasta knyga yra.... P. Jurkevičiaus “Staltiesės ritmu”. Sąžinė griaužia, kad šitiek laiko ji nepapuolė į mano rankas. Ir tikrai taip, skaitau visą vasarą, nes tiesiog nenoriu pabaigti! Lapą po lapo verčiu ir vėl grįžtu į kokį jau skaitytą skyrelį, vėl žvilgteliu, vėl kažką brūkšteliu į savo užrašų knygutę, nes čia viskas įdomu, viskas vienodai įtraukia ir skatina kitaip pažiūrėti į įprastą virtuvę, patiekalų gaminimą, ingredientus ir valgymo kultūrą.

 

       

 

    O kaip tokie nuostabūs vasaros sekmadieniai be geriausios draugės prancūziukės, kuri dažniausiai visada kartu? Niekaip! Tiesiog būtina dalelė :) Ir visai nesvarbu, kad tokioje draugijoje knygos kur kas sudėtingiau skaitosi, nes panelei saulės vonios greit pabosta, o tada jau spėk ieškoti jai naujų užsiėmimų! :) Bet taip kur smagiau.

 

                

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK