Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2017-02-25

 

 Nors pastaruoju metu tikrai skaitau mažiau, bet meilė knygoms niekur nedingo. Atvirkščiai. Tie vakarai, kuriuos praleidžiu skaitydama tapo kur kas jaukesni. Lėtesni. Ramesni. Labiau vertinami. Nesinori niekur blaškytis, o tiesiog panirti į knygą, į naują istoriją. Viena tokių, kurią baigiu perskaityti yra Nicky Pellegrino „Itališkos vedybos“. Tikrai  puiki! Labai lengva, kupina romantikos, ypatingų nuotykių, tikros meilės, saulės ir Italijos. Ir dar tikrų itališkų receptų, kurie pasirodo visai nesudėtingi ir lengvai įveikiami! Beskaitant net nepajunti, kaip mintyse atsiduri nuostabioje Romoje, saulėtuose Italijos paplūdimiuose ir Londono skveruose, kaip kartu su nerūpestingais jaunuoliais išgyveni jų jaunystės akimirkas ar tiesiog iš arti stebi itališko restoraną gyvenimą, kuriame maistas ir triukšmas yra neiškiriamas duetas.

 


 Knygoje pasakojama apie dvi tarpusavyje besipykstančias italų šeimas, apie dvi meilės istorijas, kurių kiekviena yra ypatinga, savotiška, su žiupsneliu intrigos ir netikėtumų. Londone jau ilgus metus gyvenanti Martinelių šeima yra tipiška italų šeima, turinti vietinių mėgstamą restoraną, kuriame sėkmingai darbuojasi tėtis su besiruošiančia ištekėti vyresniąja dukra. Būsimos vestuvės sujudina įprastą, iš pirmo žvilgsnio kiek nuobodoką šeimos gyvenimą, kai jaunesnioji dukra, vestuvinių suknelių dizainerė, nusprendžia pasiūti seseriai nuostabiausią suknelę. Jai padeda mama. Kartu praleistas laikas pamažu atskleidžia tėvų meilės istoriją bei ilgus metus paslaptyje laikytas šeimos paslaptis. Norisi imti ir išplepėti viską, kas šioje istorijoje taip nuostabu, bet tada nebeliks intrigos.
 Ši knyga tikrai yra puikus pasirinkimas, kai norisi tiesiog atsipalaiduoti ir pamiršti dienos rūpesčius, šiek tiek pasinerti į atotogų ritmą.  Kai norisi lengvai skaitomos istorijos, kuri nebūtų banali, bet įtraukianti, nebūtų pilka, o talpintų savyje daugybę spalvų, būtų šilta, jauki ir lengvai nepamirštama. Ir dar turėtų skanių detalių!

 

 

 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK