Vestuvės    Atgal <-

Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2013-04-09

Man labai patiko kiek kitokia svečių knygos idėja – dviratis su svečių antspaudų balionais!:)

Man labai patiko kiek kitokia svečių knygos idėja – dviratis su svečių antspaudų balionais! Ir svečiams žaisminga veikla, ir jauniesiems puikus prisiminimas :)

 

      Per vestuves dažniausiai svečiai sako gražiausius tostus jauniesiems, deklamuoja eiles ar užrašo palikėjimus svečių knygoje! Tačiau tokie palinkėjimai gali būti pateikiami kur kas smagiau ir išradingiau :) Man labai patiko kiek kitokia svečių knygos idėja – dviratis su svečių antspaudų balionais! Ir svečiams žaisminga veikla, ir jauniesiems puikus prisiminimas :) 


  Kaip tai įgyvendinti:


    Jums prireiks dviračio su balionų siūlais, piešto ant popieriaus ar drobės. Jei mėgstate piešti, tokį piešinį galite nusipiešti ir patys, arba paprašyti draugų, pažįstamų pagalbos. Net neabejoju, kad norinčių padėti tikrai atsiras :) Po dviračiu būtinai parašykite jaunųjų vardus ir vestuvių datą.  
    Išsirinkite antspaudų – balionų spalvas. Galite naudoti skirtingas spalvas skirtingiems palinkėjimams. Pvz., raudona spalva – meilė, žalia – tarpusavio supratimas, ir pan. Toks piešinys po visų svečių palikėjimų taps labai spalvingas ir nuotaikingas!
   Vestuvių dieną piešinį padėkite ant molberto ar stalo. Nepamirškite, šalia palikti ir reikalingų priemonių, t.y. dažų bei servetėlių nusivalyti rankoms. Taip pat galite parašyti ir instrukciją ;)

 

                   

 

             

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK