Vestuvės    Atgal <-

Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2013-05-10

Kai norisi vestuvinius žiedus pateikti kiek kitaip, nei įprasta žiedų pagalvėlėse... :)

       Nors aš labai myliu knygas ir jas saugau, tačiau man ši idėja tikrai verta vienos mažiau reikalingos ar jau labai seniai neskaitomos knygos! :)  O ir knyga užuot stovėjusi lentynoje ir nesėkmingai rinkusi dulkes, įgaus naują kvėpavimą, ypač tokią reikšmingą ir svarbią progą... Net neabejoju, kad po daugelio metų, ji taip pat išdidžiai bus demonstruojama vaikams bei anūkams,  kaip svarbi vestuvių detalė :) Nežinau, kaip Jūs, bet as esu mėgėja visokias mielas smulkmenas kaupti, laikas nuo laiko paturėti jas rankose, prisimenant įvairias gyvenimo akimirkas.

                      

Kaip tai įgyvendinti:

 

♥  Atsiverskite knygą, kurią panaudosite žiedams, ir pieštuku nusipieškite širdį ar kitą formą. Verskite po kelis lapus ir su popieriaus peiliuku išpjaukite pasirinktą ornamentą.

♥  Knygos viršelį nuvalykite, kad būtų švarus ir atsargiai teptuku ištepkite klijais. Pamažu klijuokite servetėlę. Kruoštumo ir kantrybės tikrai prireiks, nes servetėlė gali pasitaikyti nelabai draugiška ir susigarbaniuoti nuo klijų :) Nepamirškite, kad servetėlę sudaro keli sluoksniai, naudokite tik viršutinį.

♥  Kad viršelis taip greitai neapsitrintų, būtų tvirtesnis, atsparesnis, nudžiuvus klijams, galite labai atsargiai ištepti paruoštą knygą bespalviu laku.

♥  Jei norite dar pagražinti knygos išorę, galite šilkine juosta perrišti knygą, kad už žiedus atakingas  mažasis ar jau paūgėjęs angeliukas svarbią akimirką galėtų atrišti ir atversti knygą! :)

       

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK