Vestuvės    Atgal <-

Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2013-05-09

Nuotraukos su mielomis jaunųjų akimirkomis maloniai nuteiks svečius :)

 

          Vestuvės gamtoje man visada atrodo kur kas romantiškiau nei uždaroje erdvėje, tačiau tai, kad mes gyvename ne šiltuose kraštuose, kiek apsunkina tokių vestuvių organizavimą, juk niekada negali žinoti, ar tą svarbią dieną lis, ar skaisčiai švies saulė. Turbūt likus kelioms savaitėms iki šventės daugelis nuotakų nerimastingai žiūri į vis besikeičiančias orų prognozes!Tačiau mums pasisekė, saulytė maloniai bučiavo kiekvieną svečią, todėl tikrai rekomenduoju esant galimybei  surengti bent jau nedidelę vestuvinę iškylą, kuri  gali virsti viena jaukiausių šventės akimirkų :) Bent jau taip buvo mums. Galiu drąsiai sakyti, kad tas buvimas gamtos apsuptyje su artimaisiais, gurkšnojant burbuliukus ir užkandžiaujant, smagiai šnekučiuojantis su visais ir atskirai su kiekvienu iki šiol priverčia nusišypsoti. Net negaliu žodžiais apibūdinti visos tos atmosferos, nuotaikos, kuri tą popietę tvyrojo! :) Na, o prie visų kruopščiai planuotų šventės detalių, visai neblogai tinka ir iškabintos nuotraukos tarp medžių ar aplink juos :)

 

Kaip tai įgyvendinti:

 

♥ Pirmiausia, sugalvokite kokiomis akimirkomis norite pasidalinti su artimaisiais, atrinkite Jums mieliausias nuotraukas. Aš nutariau iškabinti nuotraukas, kuriose  užfiksuotos pasiruošimo šventei akimirkos, nes nuotraukos iš priešvestuvinės fotosesijos buvo tvarkingai sutalpintos į fotoknygą, kurią  galėjo vartyti visi svečiai :)

♥  Nuspręskite, kokio dydžio norite nuotraukų ir jas užsisakykite.

♥ Visumai labai svarbios ir pačių segtukų, su kuriais prisegsite nuotraukas, detalės. Galima nusipirkti jau pagamintus segtukus, galima  pačius paprasčiausius skalbinių segtukus patiems nuspalvinti, išpiešti ar pridėti kokią nors detalę, žodžiu, viskas pagal norus ir galimybes :)

♥  Pasirinkite vietą ir iškabinkite nuotraukas. Arba įpareigokite ką nors, kas iškabintų už Jus :)

 

                    

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK