Vestuvės    Atgal <-

Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2013-05-09

Paprastai įgyvendinama idėja automobilių dekoravimui vestuvėms ♥

 

    Planuojant vestuves ima ir iškyla klausimas, kaip puošti jaunųjų ar visos palydos automobilius, kokias pasirinkti dekoracijas. Mūsų vestuvių proga per daug nesureikšminom automobilio puošimo ir neketinome tam investuoti daug pinigų, norėjosi kažko paprasto, jaukaus ir derančio prie retro vestuvių :) Kadangi pasirinkome mažučiukus vabaliukus, tai nusprendėme juos dekoruoti smulkiais žaismingais kaspinėliais, kurie lėtai važiuojant automobiliui, taip romantiškai ir lengvai, kaip įsimylėję drugeliai, plazdeno....  :)

 

Kaip tai įgyvendinti:

 

♥ Pirmiausia pasirūpinkite priemonėmis. Jums reikės storesnės virvės bei norimos spalvos ir storio juostelių kaspinams. Kai norisi daugiau spalvų, galite pasirinkti skirtingas juostelių spalvas iš kurių prigamintumėte įvairiaspalvius kaspinėlius :)

♥Jei jau žinote, kokiu automobiliu važiuosite per vestuves, pasimatuokite, kokio maždaug ilgio Jums reikės virvės atkarpų. Susikarpykite virvę bei juosteles ir pradėkite dekoravimą žaismingaisias kaspinėliais :)

♥ Čiupkite virvę į rankas ir pradėkite rišti prie jos kaspinėlius. Geriau stipriau suveržkite, kad vėjo plaikstomi nesugalvotų sukristi :)

 

    Ši idėja yra tikrai labai paprastai, lengvai ir nebrangiai įgyvendinama, tačiau vabaliukai, kaip ir dera jiems tokią šventę, atrodė žaismingai pasipuošę! :)

 

        

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK