Straipsnis sėkmingai pridėtas!
Paskelbta 2014-01-02

Žaismingai atrodantys, labai gardūs ir gana paprastai paruošiami mažieji užkandukai :)

                                                                          

   Nors šie užkandukai yra pagaminami labai lengvai ir didelio meno čia nereikia, tačiau jei planuojama gaminti didesnį kiekį, tai neprošal jiems paskirti kiek daugiau laiko :) Kas jau kas, bet tie nedidukai vieno kąsnio reikaliukai labai dažnai pareikalauja daugiau laiko ir kantrybės nei kokio rimtesnio pyrago iškepimas. Bent jau man taip dažnai nutinka (aišku, nereikia pamiršti, kad aš pyragų ir tortų nelabai dažnai ir kepu), nes labiau mėgsta viską, kas greit vyksta: tep lep ir jau pagaminta. Tačiau išsigąsti tikrai nereikia ir verta pastraksėti nuo vienos kojos ant kitos, kol šie žavuoliai bus formuojami, nes rezultatai tikrai malonūs ir skanūs :)

 


INGREDIENTAI:


•    Keli sluoksniuotos tešlos lapeliai;
•    Džiovintų pomidorų užtepėlė;
•    Vyšniniai pomidoriukai;
•    Plonais griežinėliais pjaustyto karšto rūkymo kumpelio;
•    Mocarelos.


KAIP GAMINTI:


1.Sluoksniuotos tešlos lapelius supjaustykite norimo dydžio gabaliukais (mažesni – skaniau). Tuos nedidukus kvadračiukus pašaukite į 180 laipsnių orkaitę ir iškepkite.
2.Iškeptus sluoksniuotos tešlos gabaliukus perpjaukite perpus ir aptepkite užtepėle, tada dėkite gabaliuką kumpelio, gabaliuką mocarelos ir užvoškite kitu tešlos gabaliuku.
3.Ant viršaus dėkite po pusę vyšninio pomidoriuko. Dar labai skanu uždėti baziliko lapelius, bet taip jau nutiko, kad kai vyko šių žavuolių fotosesija, parduotuvėje bazilikų rasti nepavyko :)

 

                 

PRISIJUNGTI SU FACEBOOK